Zimný značkový vlnený vankúš SNOWFLAKE

Značka: TERRE

Vankúš s tkaným vzorom z ovčej vlny na ľanovej osnove s aplikáciou snehových vločiek - SNOWFLAKE. Predstavte si pohľad z vykúrenej izby na zasneženú krajinu cez štrbinu v závesoch, kde husto sneží. Lem a zadná strana vankúša je zo 100% ľanu. Výplň je načuchraná ovčia vlna

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 117
48 €
Zimný značkový vlnený vankúš SNOWFLAKE
Značka: TERRE
Doprava k vám domov
Doprava k vám domov
Využite výhodné doručenie až k vám domov
Kvalitné produkty z vlny
Kvalitné produkty z vlny
Prírodné materiály a ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Výrobky a oblečenie z vlny vyrobené lokálne

Značka TERRE zaručuje, že predná strana vankúša s aplikáciou snehových vločiek je ručne tkaná z ručne pradenej ovčej vlny zo slovenského chovu. Osnova, lem a zadná strana vankúša je zo 100% ľanu. Vankúš má rozmery 55 x 40 cm. Výplň je načuchraná ovčia vlna zmiešaná so sušenou levanduľou. Tento teplý vankúš vám spríjemní zimný večer. 

Dodatočné parametre

Kategória: Na doma a do prírody
Hmotnosť: 0.5 kg

TERRE je slovná ochranná známka označujúca naše nite, priadze, tkanú vlnu, vlnené textílie, obliečky na vankúše a deky. Značka TERRE chráni aj naše čiapky z čistej ovčej vlny. Ak si zakúpite produkt so značkou TERRE, môžete si byť istí, že je zo slovenskej ovčej vlny, spradený, tkaný či pletený alebo háčovaný slovenskými remeselníkmi. Ak si kúpite výrobok s touto značkou, podporíte slovenské ovčiarstvo a slovenských výrobcov.