Zimný značkový vlnený vankúš FIR TREE

Značka: TERRE

Vankúš s tkaným vzorom z ovčej vlny na ľanovej osnove s aplikáciou JEDLIČKY - FIR TREE. Predstavte si pohľad z vykúrenej izby na zasneženú krajinu cez štrbinu v závesoch, kde vidíte zasneženú jedľu. Lem a zadná strana vankúša je zo 100% ľanu, výplň je načuchraná vlna.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 114
48 €
Zimný značkový vlnený vankúš FIR TREE
Značka: TERRE
Doprava k vám domov
Doprava k vám domov
Využite výhodné doručenie až k vám domov
Kvalitné produkty z vlny
Kvalitné produkty z vlny
Prírodné materiály a ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Výrobky a oblečenie z vlny vyrobené lokálne

Značka TERRE zaručuje, že predná strana vankúša s aplikáciou jedličky je ručne tkaná z ručne pradenej ovčej vlny zo slovenského chovu. Osnova, lem a zadná strana vankúša je zo 100% ľanu. Vankúš má 55 x 40cm. Výplň je načuchraná ovčia vlna zmiešaná so sušenou levanduľou. Tento teplý vankúš vám spríjemní zimný večer.    

Dodatočné parametre

Kategória: Vankúše
Hmotnosť: 0.5 kg

TERRE je slovná ochranná známka označujúca naše nite, priadze, tkanú vlnu, vlnené textílie, obliečky na vankúše a deky. Značka TERRE chráni aj naše čiapky z čistej ovčej vlny. Ak si zakúpite produkt so značkou TERRE, môžete si byť istí, že je zo slovenskej ovčej vlny, spradený, tkaný či pletený alebo háčovaný slovenskými remeselníkmi. Ak si kúpite výrobok s touto značkou, podporíte slovenské ovčiarstvo a slovenských výrobcov.