Vlnený šál dámsky DARK AUTUMN viacfarebný

Značka: TERRE

Hrejivý hrubý šál vyrobený z pravej vlny východofrízskych oviec vás zahreje aj v tých najchladnejších dňoch. Ručná práca zaručuje maximálnu kvalitu, efektná kombinácia farieb upúta pozornosť.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 88
83,50 €
Vlnený šál dámsky DARK AUTUMN viacfarebný
Značka: TERRE
Doprava k vám domov
Doprava k vám domov
Využite výhodné doručenie až k vám domov
Kvalitné produkty z vlny
Kvalitné produkty z vlny
Prírodné materiály a ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Výrobky a oblečenie z vlny vyrobené lokálne

Teplý vlnený šál DARK AUTUMN je vďaka svojej   dĺžke a šírke 160 x 43 cm vhodný do tých najchladnejších zím a sychravých jesení. Môžte si ho prehodiť cez plecia ako pléd, zakryť si ním nohy, alebo použiť ako teplú podložku na lavičku v parku.

Šál je ručne tkaný z ručne spradenej vlnenej priadze, čierna podkladová farba vlny je prírodná, z čiernych oviec, farebná priadza je ručne farbená.

Károvaný vzor mu dodáva príjemne nápadný vzhľad. Na koncoch šálu sú dlhé riedke strapce, ktoré šálu taktiež dodávajú istý šmrnc. 

Ovčia vlna je z jemno-vlnných  oviec hrúbky 33 μm.

Dodatočné parametre

Kategória: Šály
Hmotnosť: 0.4 kg

TERRE je slovná ochranná známka označujúca naše nite, priadze, tkanú vlnu, vlnené textílie, obliečky na vankúše a deky. Značka TERRE chráni aj naše čiapky z čistej ovčej vlny. Ak si zakúpite produkt so značkou TERRE, môžete si byť istí, že je zo slovenskej ovčej vlny, spradený, tkaný či pletený alebo háčovaný slovenskými remeselníkmi. Ak si kúpite výrobok s touto značkou, podporíte slovenské ovčiarstvo a slovenských výrobcov.