Vlnená rodinná deka veľká zeleno biela

Značka: TERRE

Veľká značková rodinná deka zelenobiela, 140 x 200cm je vyrobená na Slovensku zo slovenskej vlny. Jej klasický károvaný vzor a zúbkované lemovanie vás v mysli prenesie k starým rodičom, k teplému čaju a rodinnej pohode.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 213
90 €
Vlnená rodinná deka veľká zeleno biela
Značka: TERRE
Doprava k vám domov
Doprava k vám domov
Využite výhodné doručenie až k vám domov
Kvalitné produkty z vlny
Kvalitné produkty z vlny
Prírodné materiály a ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Výrobky a oblečenie z vlny vyrobené lokálne

Veľká rodinná deka  je vyrobená z našej ovčej vlny na zákazku vo Vlnárskych závodoch Poľana v Lučenci. Na tento náš prvý značkový továrensky vyrobený produkt sme zámerne vybrali klasický károvaný vzor. Vlnená rodinná deka vyrobená z merinovej vlny je ľahká, príjemná a zaručene vás zahreje. Možno ju použiť len tak, na prikrytie pri telke, alebo v lete v obliečke použiť ako ľahkú prikrývku. Rovnako bude vaším dobrým spoločníkom aj na výlete alebo pikniku.

Ovčia vlna nielen hreje, ale tiež pohlcuje vlhkosť. Pod vlnenou prikrývkou budete v teple, no nebudete spotený. Ovčia vlna, z ktorej je deka vyrobená, má hrúbku len 23μm a na dotyk je veľmi príjemná

Dodatočné parametre

Kategória: Deky
Hmotnosť: 1.3 kg

TERRE je slovná ochranná známka označujúca naše nite, priadze, tkanú vlnu, vlnené textílie, obliečky na vankúše a deky. Značka TERRE chráni aj naše čiapky z čistej ovčej vlny. Ak si zakúpite produkt so značkou TERRE, môžete si byť istí, že je zo slovenskej ovčej vlny, spradený, tkaný či pletený alebo háčovaný slovenskými remeselníkmi. Ak si kúpite výrobok s touto značkou, podporíte slovenské ovčiarstvo a slovenských výrobcov.