Priadza ne jeden projekt RUŽOVÁ 100g

Značka: TERRE

Priadza z čistej ovčej vlny s ochrannou značkou TERRE garantuje, že je to  naša slovenská ovčia vlna, ktorá má minimálnu uhlíkovú stopu, že je z našich slovenských chovov oviec. Konečne budete mať vecičku, ktorú si sama navrhnete a vyhotovíte, a predsa bude niesť ochrannú značku!

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 249
5,80 €
Priadza ne jeden projekt RUŽOVÁ 100g
Značka: TERRE
20240625 153509 removebg preview
Novinka
Doprava k vám domov
Doprava k vám domov
Využite výhodné doručenie až k vám domov
Kvalitné produkty z vlny
Kvalitné produkty z vlny
Prírodné materiály a ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Výrobky a oblečenie z vlny vyrobené lokálne

Pradeno  melírovanej značkovej RUŽOVEJ ovčej vlny 100g a má cca 345 m, ihlice č. 2. Hortenzia I je ručne farbená vlna, s použitím našich farieb Procion MX   

Je to farebná priadza na jeden väčší projekt. Sama sa rozhodnete,  čo z nej  vznikne  a pre koho bude. Je k nej  priložená kožená ochranná známka  "hand made with TERRE", ktorú našijete na hotový výrobok. To znamená, že ste použili   vlnu, ktorá bola farbená v našej dielni.

Konečne budete mať vecičku, ktorú si sama navrhnete a vyhotovíte, a predsa bude niesť ochrannú značku!. Naša ochranná značka TERRE garantuje, že je to  slovenská ovčia vlna, ktorá má minimálnu uhlíkovú stopu, že je z našich slovenských chovov oviec

Tvorte a využívajte jedinečnú farebnosť tradičného materiálu. Výsledkom bude naša spoločná práca :)

Dodatočné parametre

Kategória: Priadze
Hmotnosť: 0.105 kg

TERRE je slovná ochranná známka označujúca naše nite, priadze, tkanú vlnu, vlnené textílie, obliečky na vankúše a deky. Značka TERRE chráni aj naše čiapky z čistej ovčej vlny. Ak si zakúpite produkt so značkou TERRE, môžete si byť istí, že je zo slovenskej ovčej vlny, spradený, tkaný či pletený alebo háčovaný slovenskými remeselníkmi. Ak si kúpite výrobok s touto značkou, podporíte slovenské ovčiarstvo a slovenských výrobcov.