Priadza na jeden projekt BIELA 145g

Značka: TERRE

145 g čisto bielej jedinečnej pletacej značkovej priadze "na jeden projekt", ktorý môžete hrdo označiť štítkom "hand made with TERRE", ručne vyrábame s TERRE

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 240
10,15 €
Priadza na jeden projekt BIELA 145g
Značka: TERRE
20240625 153732 removebg preview
Novinka
Doprava k vám domov
Doprava k vám domov
Využite výhodné doručenie až k vám domov
Kvalitné produkty z vlny
Kvalitné produkty z vlny
Prírodné materiály a ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Výrobky a oblečenie z vlny vyrobené lokálne

Pradeno čisto bielej značkovej  priadze váži 145 g a má cca 70 m.  Je to dizajnová priadza na jeden projekt, môžete z nej upliesť alebo uháčkovať napríklad čiapku. Sama sa rozhodnete, čo z tejto ručne česanej a spradenej priadze z východofrízskych oviec vznikne, aké doplnky ju budú zdobiť a pre koho bude. Je k nej  priložená kožená ochranná známka  "hand made with TERRE", ktorú našijete na hotový výrobok. To znamená, že ste použili našu značkovú vlnu. Iné pradeno takejto vlny neexistuje, je jedinečné a je pre vás!

Konečne budete mať vecičku, ktorú si sama navrhnete a vyhotovíte, a predsa bude niesť ochrannú značku!. Naša ochranná značka TERRE garantuje, že je to  naša slovenská ovčia vlna, ktorá má minimálnu uhlíkovú stopu, že je z našich slovenských chovov oviec

Tvorte a využívajte jedinečnú štruktúru tradičného materiálu. Výsledkom bude naša spoločná práca :)

Táto hrubá priadza bola pradená na historikom kolovrátku s cievkou, na ktorú sa navíjalo malé množstvo priadze, a preto obsahuje uzlíky.

Dodatočné parametre

Kategória: Priadze
Hmotnosť: 0.15 kg

TERRE je slovná ochranná známka označujúca naše nite, priadze, tkanú vlnu, vlnené textílie, obliečky na vankúše a deky. Značka TERRE chráni aj naše čiapky z čistej ovčej vlny. Ak si zakúpite produkt so značkou TERRE, môžete si byť istí, že je zo slovenskej ovčej vlny, spradený, tkaný či pletený alebo háčovaný slovenskými remeselníkmi. Ak si kúpite výrobok s touto značkou, podporíte slovenské ovčiarstvo a slovenských výrobcov.