Podsedáky na kuchynskú stoličku

Značka: TERRE

Súprava dvoch značkových podsedákov, ružovo-čierna, s rozmi 37x37 cm. Sú zhotovené ako kombinácia plstenej vlny s ľanovou a bavlnenou textíliou. Výplň je z ovčej vlny.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 120
24 € 12 € / 1 ks
Podsedáky na kuchynskú stoličku
Značka: TERRE
Doprava k vám domov
Doprava k vám domov
Využite výhodné doručenie až k vám domov
Kvalitné produkty z vlny
Kvalitné produkty z vlny
Prírodné materiály a ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Výrobky a oblečenie z vlny vyrobené lokálne

Tieto teplé, ručne zhotovené podsedáky nesúce našu značku, sú zhotovené z plstených štvorcov z dielne pani Martiny Sranislavovej. Spestria vašu kuchyňu a prinesú do nej pocit tepla. Najmä ráno, keď si budete chcieť vypiť svoj čaj, či kávu, nebudete si musieť sadnúť na holú stoličku :)

Spodná časť a 6 cm široká obruba sú z ružovej a čiernej látky, ktoré vytvárajú zaujímavý kontrast. V strede je aplikovaná plsť z našej ovčej vlny s rozmermi 23x23 cm a vo vnútri je výplň z ovčej vlny.

Podsedáky sú vhodným darčekom.

Dodatočné parametre

Kategória: Podsedáky
Hmotnosť: 0.35 kg

TERRE je slovná ochranná známka označujúca naše nite, priadze, tkanú vlnu, vlnené textílie, obliečky na vankúše a deky. Značka TERRE chráni aj naše čiapky z čistej ovčej vlny. Ak si zakúpite produkt so značkou TERRE, môžete si byť istí, že je zo slovenskej ovčej vlny, spradený, tkaný či pletený alebo háčovaný slovenskými remeselníkmi. Ak si kúpite výrobok s touto značkou, podporíte slovenské ovčiarstvo a slovenských výrobcov.