HORTENZIA II 100g priadza na jeden projekt

Značka: TERRE

100g jedinečnej značkovej priadze HORTENZIA II, výrobok z ktorej môžete hrdo označiť štítkom "hand made with TERRE", je ručne farbená strojovo spracovaná ovčia vlna o hrúbke cca 23μm. Návin cca 170m, ihlice č. 3,5.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 67
7,50 €
HORTENZIA II 100g priadza na jeden projekt
Značka: TERRE
Doprava k vám domov
Doprava k vám domov
Využite výhodné doručenie až k vám domov
Kvalitné produkty z vlny
Kvalitné produkty z vlny
Prírodné materiály a ručná výroba
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Výrobky a oblečenie z vlny vyrobené lokálne

Pradeno melírovanej značkovej priadze HORTENZIA II 100g je ručne farbená ovčia vlna našimi farbami PROCION MX - jablkovo zelenou, cyklámenovou, zlatožltou a tmavomodrou.

Priadza je určená na jeden projekt. Sama sa rozhodnete, čo z nej vznikne a pre koho to bude. Ku priadzi je priložená ochranná známka "hand made with TERRE", ktorú našijete na hotový výrobok.

Konečne budete mať vecičku, ktorú si sama navrhnete a zhotovíte a predsa bude niesť ochrannú známku! Naša ochranná známka garantuje, že je to ovčia vlna s minimálnou uhlíkovou stopou a je vyrobená na Slovensku.

Tvorte a využívajte jedinečnú farebnosť tradičného materiálu. Výsledkom bude naša spoločná práca :)

Dodatočné parametre

Kategória: Priadze
Hmotnosť: 0.1 kg

TERRE je slovná ochranná známka označujúca naše nite, priadze, tkanú vlnu, vlnené textílie, obliečky na vankúše a deky. Značka TERRE chráni aj naše čiapky z čistej ovčej vlny. Ak si zakúpite produkt so značkou TERRE, môžete si byť istí, že je zo slovenskej ovčej vlny, spradený, tkaný či pletený alebo háčovaný slovenskými remeselníkmi. Ak si kúpite výrobok s touto značkou, podporíte slovenské ovčiarstvo a slovenských výrobcov.